HAKKIMIZDA


ERAYSOFT Bilişim Teknolojileri ve Hizmetleri Tic. Ltd. Şti., 2006 yılının başında Bankalar ve Kurumsal firmalar başta olmak üzere tüm sektörlere çeşitli bilişim çözümleri sunmak üzere kurulmuştur. ERAYSOFT BİLİŞİM çek scanner üreticisi Panini Spa. ve Doküman Tarayıcısı üreticisi Plustek Inc.'nin Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. ERAYSOFT, müşterilerine en yeni teknolojileri ve en uygun çözümleri sunarak, müşterilerinin verimini, rekabet gücünü arttırak; koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı, kaliteli ve eksiksiz hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiştir. ERAYSOFT, ilkeleri doğrultusunda sunduğu yenilikçi ve kalıcı çözümlerle sektördeki yerini almıştır. Yazılım, donanım ve servis büro uygulamaları konularında uzmanlaşmış kadromuz deneyimlerini ERAYSOFT bünyesinde sizlerle paylaşmaktadır.

MİSYON ve VİZYONUMUZ


Yenilikçi, öncü ve uzman kadrosu ile başta bilişim sektörü olmak üzere; kişi ve kuruluşlara tanımlanan gereksinimler doğrultusunda,kaliteli, maliyet-etkin ve yüksek verimlilikte bilişim çözümleri üretmek, eğitim,danışmanlık ve teknik destek hizmeti vermektir.Hedef ürünleri,kuruluşa özgü çözümleri, meslek etiğine uygun müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı ile bilişim sektöründe lider kuruluşlar arasında sürekli var olmak; yurtdışı pazarında ürün ve hizmetleri ile yer almak; dünyanın önde gelen bilişim kuruluşları ile stratejik iş ortaklıkları geliştirmektir.

HEDEFLERİMİZ


Tüm projelerimizi başarı odaklı olarak yürütmekteyiz. Başarı ise bizim için yenilikçi, güvenilir, güçlü ve hepsinden öte müşterimizin ihtiyaç ve gereksinimlerini tam karşılayan bir çözüm demektir. Müşterilerimize sunduğumuz çözümlerdeki yeniliğin temeli ise en güncel teknolojinin sunulmasıdır. Müşterilerimizin mücadelesi her zaman bizlerin de sahiplendiği bir mücadele olmuştur.Müşterilerimiz bizim için işimizdeki ortağımız gibidir. Bu yüzden bizler ortaklarımızı Bilişim teknolojileri konusunda her zaman desteklemekteyiz.